Η PowerZ παραβρέθηκε πρόσφατα στην εκδήλωση για την κοπή πίτας της “Nothing to Waste” – Επιχειρηματική Πρωτοβουλία Ανακύκλωσης. Μοιραστήκαμε ιδέες, όμορφα δώρα και πήραμε μέρος στην μεγάλη κλήρωση όπου αναδείχθηκε νικήτρια η υπάλληλός μας Σωτήρα Αμανατίδου.
![TITAN NTW Lazaristes 28-2-2022-108](https://powerz.gr/wp-content/uploads/2022/04/TITAN-NTW-Lazaristes-28-2-2022-108-1024x684.jpg)
![TITAN NTW Lazaristes 28-2-2022-201](https://powerz.gr/wp-content/uploads/2022/04/TITAN-NTW-Lazaristes-28-2-2022-201-1024x684.jpg)
Η απονομή του δώρου έγινε στις εγκαταστάσεις μας στο Καλοχώρι.
Αφού πρώτα ενημερωθήκαμε: Τι είναι η ανακύκλωση; Και γιατί ανακυκλώνουμε;
Τα συγχαρητήρια μας στην νικήτρια!🏆
Όλοι μαζί με την “Nothing to Waste” – ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ!
![275817427_268320225495034_8075115136446703040_n](https://powerz.gr/wp-content/uploads/2022/04/275817427_268320225495034_8075115136446703040_n-1024x768.jpg)
![275951846_1016468645624910_5357944749990038557_n](https://powerz.gr/wp-content/uploads/2022/04/275951846_1016468645624910_5357944749990038557_n-1024x768.jpg)