Πόλη ΜΟΣΧΑΤΟ | ΑΘΗΝΑ – ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η POWERZ δραστηριοποιείται στη διανομή ηλεκτρολογικού υλικού από το 1974, με πελατολόγιο σε όλη την Ελλάδα αλλά και στο εξωτερικό, αναλαμβάνοντας τη λειτουργία αποθηκών Β2Β σε Κύπρο και Βουλγαρία.

Στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξης και στελέχωσης, η εταιρία αναζητά αξιόπιστους συνεργάτες με γνώσεις, εμπειρία, όρεξη για δημιουργία και τόλμη στην αντιμετώπιση νέων προκλήσεων.

Οδηγός – Αθήνα

Αρμοδιότητες:

  • Εξωτερικά δρομολόγια με το εταιρικό όχημα και παράδοση των εμπορευμάτων στους πελάτες της εταιρίας και στις μεταφορικές εταιρίες
  • Προετοιμασία δρομολογίων (συρραφή τιμολογίων, έκδοση αυτοκόλλητων για τα δέματα των μεταφορικών)
  • Μέριμνα για την ορθή χρήση, συντήρηση και ασφάλεια του οχήματος
  • Φόρτωση αυτοκινήτων
  • Τήρηση κανόνων υγιεινής και ασφάλειας

Απαραίτητα προσόντα:

  • Τριετής προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Αλληλεπίδραση με πελάτες με επαγγελματική συμπεριφορά
  • Συνέπεια και υπευθυνότητα
  • Ικανότητα οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
  • Δίπλωμα οδήγησης Β’ κατηγορίας

Η εταιρία προσφέρει:

  • Δυναμικό και επαγγελματικό περιβάλλον
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Ικανοποιητικό πακέτο αμοιβών

Αν επιθυμείτε κι εσείς να γίνετε μέλος της ομάδας της POWERZ , μπορείτε να συμπληρώσετε την παρακάτω φόρμα επικοινωνίας.